Президент Казахстану заявив про підтримку санкцій проти Росії (Відео)

Таку заяву Касим-Жомарт Токаєв зробив після переговорів із канцлером Німеччини Олафом Шольцом у Берліні. Президент Казахстану повідомив, що Німеччині не варто боятися, що його країна спробує допомогти росії обійти санкції Заходу, запроваджені через вторгнення РФ в Україну.

«Маємо контакти з відповідними організаціями щодо дотримання санкційного режиму. І будь-яких побоювань німецької сторони щодо можливих дій, спрямованих на обхід санкційного режиму, мені здається, не має бути», – сказав Токаєв.

Президент Казахстану також зазначив, що Астана продовжує закликати до переговорів між Росією та Україною щодо припинення війни.

Нагадаємо, Казахстан є членом ОДКБ (Організація Договору про колективну безпеку), лідером якої є російська федерація.

Днями казахські медіа повідомляли, що представники Вірменії та Казахстану обговорювали одночасний вихід країн з ОДКБ. Але офіційний представник Міністерства закордонних справ Казахстану Айбек Смадияров спростував цю інформацію. Про це повідомило видання KNEWS.

Раніше “Військовий кур’єр” повідомляв, що Казахстан, користуючись випаданням росії, посилює позиції на енергетичному ринку Європейського Союзу. Експерти прогнозують, що ця країна може стати порятунком для Старого Світу.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.