Кадирівці погрожують війною росіянам через будівництво мечеті (Відео)

У росії назріває збройний конфлікт між православними та мусульманами. Причиною стали плани будівництва у Москві найбільшої в росії мечеті – на 60 тисяч вірян. Мусульманський фонд планує спорудити храм у московському районі Косіно. Мечеть має займати величезну територію у 10 гектарів і крім головного храму, там за планом також має бути також медресе (мусульманська школа), бібліотека, готель та господарські споруди.

проект будівництва мечеті на 60 тисяч вірян

Причиною конфлікту стало те, що мечеть планується спорудити на березі Святого озера – місця, яке дуже шанують православні. Поруч знаходиться і православний храм. До слова, найбільший християнський храм в росії – Храм Христа Спасителя може вміщати до 10 тисяч прихожан. А мечеть у такому разі буде більшою ушестеро.

Відтак, російські православні провели молебен та збори на місці запланованого будівництва мечеті. Вони також записали відео у якому вони пообіцяли, що не допустять будівництво мусульманського храму і готові захищати православну святиню силою.

У відповідь, озброєні кадирівці, які зараз перебувають на війні з Україною записали власне відео-звернення. У ньому вони пообіцяли вбивати кожного, хто буде силою перешкоджати будівництву мечеті: «Ми будемо воювати з вами, нам байдуже з ким воювати!» – заявили кадирівці російським православним.