Кабмін змінив порядок бронювання військовозобов’язаних працівників оборонних підприємств

Кабінет міністрів України змінив порядок бронювання працівників оборонно-промислового комплексу. Вони відтепер зможуть бронювати своїх військовозобов’язаних працівників без обмежень по кількості.

Таке рішення було ухвалене на засіданні сьогоднішньому засідання кабміну. Про це повідомила пресслужба Міністерства економіки України.

“Уряд вніс зміни до постанови №76 від 27 січня 2023 року, якою регулюються питання бронювання військовозобов’язаних під час дії воєнного стану”, – йдеться у повідомленні.

Військовозобов’язані працівники підприємств, установ та організацій, визначених Міністерством з питань стратегічних галузей промисловості критично важливими у сфері оборонно-промислового комплексу, бронюються: незалежно від військового звання, віку та військово-облікової спеціальності та без обмежень щодо кількості військовозобов’язаних, які підлягають бронюванню.

Підприємства оборонно-промислового комплексу зможуть бронювати своїх військовозобов’язаних працівників без обмежень по кількості та без врахування рівня дефіцитності їх військової спеціальності.

В уряді вважають, що це дозволить посилити потенціал оборонно-промислового комплексу та забезпечити оборонним підприємствам можливість стабільно працювати і нарощувати обсяги виробництва.

Крім цього, Кабінет міністрів України готує оновлену процедуру бронювання працівників, яка увійде до пакетних змін щодо мобілізації в Україні.

Нагадаємо, Генеральний штаб ЗСУ під час засідання Ставки Верховного головнокомандувача запропонував мобілізувати додатково 450-500 тисяч людей. Про це під час пресконференції у грудні повідомив президент Володимир Зеленський. Мобілізація в такому форматі буде коштувати державі 500 млрд грн.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.