Ізраїль вимагає від жителів Гази виїхати з міста протягом доби

Ізраїльські військові закликали мешканців міста Газа виїхати на південь відведеної для них території – Сектор Газа, протягом 24 годин.

Таке звернення у соцмережі X сьогодні о 7.20 оприлюднив речник армії Ізраїлю Джонатан Конрікус. Евакуація з міста убезпечить людей від загибелі під час операції, яку збирається провести Ізраїль проти терористів ХАМАС.

Листівки з відповідним змістом з’явилися на вулицях одного з районів Гази – Бейт-Лахія.

“Операції терористичної організації ХАМАС спонукають армію Ізраїлю діяти проти неї в районах вашого проживання. З метою вашої безпеки ви маєте негайно залишити свої будинки”, – зазначено у листівках.

Водночас, ХАМАС закликає місцевих залишатися вдома.

Перед закликом до мешканців Гази, влада Ізраїлю проінформувала про такий намір ООН. В організації заявили, що таке переміщення населення завдасть руйнівних гуманітарних наслідків і закликала Ізраїль скасувати відселення людей. Це начебто може перетворити те, що вже є трагедією, на катастрофічну ситуацію.

Наказ ізраїльських військових стосується 1,1 млн людей. За даними ООН, 423 тис. мешканців Гази вже покинули домівки.

Нагадаємо, напад терористів палестинського руху ХАМАС на Ізраїль, ймовірно, має на меті відвернути увагу США, а також ресурси від війни в Україні та запобігти нормалізації ізраїльсько-саудівських відносин. Таку думку висловив британський полковник Річард Кемп у колонці “Руки, які штовхали атаку ХАМАС, знаходяться в Москві”.

Війна на Близькому Сході розпочалася вторгненням терористів ХАМАС на територію Ізраїлю 7 жовтня. Протягом трьох днів армія Ізраїлю очистила свої населені пункти від бойовиків і оголосила про початок повного винищення ХАМАС у Секторі Газа.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.