Лідер республіканців у Сенаті США назвав Китай, Росію та Іран новою “віссю зла” – Fox News

Лідер республіканців у Сенаті Мітч Макконнелл назвав Китай, Росію та Іран новою “віссю зла” з якою США повинні впоратися. Про це він заявив у інтерв’ю Fox News.

“Слід реагувати на обставини, які фактично становлять загрозу для Сполучених Штатів. Склалася надзвичайна ситуація і ми маємо активізуватися. Зараз маємо справу з віссю зла – Китай, Росія, Іран”, – сказав Макконнелл. 

Американський сенатор вважає, що зараз світ перебуває у більшій небезпеці, ніж будь-коли за його життя. Він назвав Іран головним спонсором тероризму, який постачає ударні безпілотники рф. Звинуватив Китай у підтримці агресорів та нагадав, що президент КНР Сі Цзіньпін заявив про “нескінченну дружбу з росіянами”.

Макконел наголосив, що азійські союзники США – Японія, Південна Корея, Тайвань, усі зацікавлені в підтримці України. Вони знають, що Китай спостерігає за цим.

“Якщо росіяни не будуть переможені, то наступною буде країна НАТО”, – відзначив сенатор.

Також він наголосив, США, передаючи військову допомогу українцям, відновлюють промислову базу, адже завдяки цьому, створюються робочі місця у 38 штатах.

“Тому думка про те, що наша допомога Україні не є корисною для нас, не відповідає дійсності”, – розповів Макконнелл.

Нагадаємо, на минулому тижні президент США Джо Байден запросив у Конгресу $61,3 млрд допомоги Україні. Більша частина цих грошей має піти на військові потреби.

Із зазначеної суми $30 млрд піде на програми Пентагону з озброєння для України і поповнення власних запасів, $14,4 млрд – на військову, розвідувальну, та іншу безпекову підтримку.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.