Голову Держспецзвʼязку Щиголя відправили в СІЗО

Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід колишньому керівнику Держспецзв’язку Юрію Щиголю. Згідно рішення, підозрюваний повинен знаходитись у СІЗО до 21 січня наступного року. Також він має змогу внести заставу 25 млн грн.

Про це повідомила Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

Щиголя підозрюють у заволодінні 62 млн грн державних коштів під час закупівлі Держспецзв’язку засобів інформатизації, призначених для створення системи захищених реєстрів даних.

Якщо він внесе заставу, то буде зобов’язаний утриматися від спілкування з підозрюваними і свідками, здати паспорти для виїзду за кордон, носити електронний браслет.

Центр протидії корупції повідомив, що на засідання прийшли двоє депутатів від партії “Слуга народу”, які хотіли взяти Щиголя на поруки. Це Олександр Федієнко та Михайло Крячко.

Нагадаємо, раніше детективи Національного антикорупційного бюро повідомили про підозру в заволодінні 62 млн грн Юрію Щиголю. Він очолював Державну службу спецзв’язку та захисту інформації. Також підозри отримали заступники та інші службові особи.

Кабмін звільнив голову Щиголя та його заступника Віктора Жору.

Вчора президент Володимир Зеленський вивів зі складу Ставки Верховного Головнокомандувача ексголову Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України Юрія Щиголя.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.