Американський есмінець взяв участь у визволенні танкера від терористів-хуситів

Американський ракетний есмінець Mason, судно Військово-морських сил Японії та бойові вертольоти взяли участь у захопленні групи терористів-хуситів, які намагалися взяти під контроль танкер Central Park в Аденській затоці біля Ємену.

Про це пише OSINTdefender.

Екіпаж танкера завчасно виявив загрозу і зачинився в безпечній кімнаті. Моряки встигли відправити сигнал про допомогу. Його отримали кораблі ВМС США та Японії, які перебували поблизу. Вони відправилися до Central Park.

Коли терористи помітили наближення військових кораблів, то покинули танкер і спробували втекти до Ємену. Їх перехопили та заарештували. При цьому військові моряки зробили лише попереджувальні постріли.

Важливо зауважити, що сигнал про допомогу від танкера отримали військово-морські судна Китаю, які також перебували в тому районі. Вони, ймовірно, проігнорували сигнал.

Нагадаємо, вчора з’явилася інформація, що в Аденській затоці Індійського океану терористи захопили судно Central Park компанії Zodiac Maritime. Воно йшло під прапором Ліберії неподалік територіальних вод Ємену. Перевозило фосфорну кислоту.

На борту збуло 22 члени екіпажу, які є громадянами росії, В’єтнаму, Болгарії, Індії, Грузії та Філіппін. Очолював команду капітан з Туреччини.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.