Франція відправила до Вірменії бронемашини, які не захотіла прийняти Україна (Фото)

Франція відправила до Вірменії бронемашини Bastion. Раніше Україна відмовилася від них, вважаючи погано захищеними від артилерії та протитанкових ракет.

Про це повідомляє видання Aze.Media. Воно також опублікувало фото французької військової техніки, яка завантажена у корабель.

Французькі багатоцільові бронемашини Bastion відправили через грузинський порт Поті. Грузія тривалий час відмовлялася від транзиту французької зброї до Вірменії, але тепер змінила ставлення до цього.

Bastion побудовані на шасі бронеавтомобіля VLRA компанії Acmat. Вперше машина була представлена у Великій Британії на виставці озброєнь DSEI у 2010 році. Машина створювалася насамперед для французьких спецпризначенців, що діють в Африці. Вона відповідає всім вимогам збройних сил Європи, Африки та Близького Сходу. Бастіон повністю адаптований до кліматичних умов Африки і Близького Сходу, може використовуватися і в нічний час.

У Азербайджані засудили відправку Францією наступальних броньованих машин Bastion до Вірменії.

Натомість у Франції готують наступну партію техніки для Вірменії – 50 броньованих машин VAB MK3. Про це повідомляє Ouest France.

Нагадаємо, представники Києва та Парижа обговорюють можливість передачі Україні винищувачів Mirage 2000 зі складу ВПС Франції. Сторони вже близькі до укладення угоди. Військові Повітряних сил України вирушили до Франції, аби узгодити деталі. Київ цікавить спеціалізований ударний варіант Mirage 2000D. Надання цих літаків українцям можливе завдяки домовленостям, які досягнули торік президенти Володимир Зеленський та Еммануель Макрон.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.