Естонія готує для України зброю на суму €80 млн

Естонія підготує для України новий пакет військової допомоги вартістю €80 млн. Про це повідомляє Міністерство оборони Естонії.

Пакет включає протитанкові комплекси Javelin, кулемети, боєприпаси для стрілецької зброї, різні транспортні засоби, а також підводне спорядження.

Пропозицію щодо довгострокової допомоги для України та об’ємного пакету військової допомоги ініціював міністр оборони Ханно Певкур. Уряд Естонії підтримав цю пропозицію.

“Наша мета з цим великим пакетом допомоги – продемонструвати, що боротьба України за свободу може бути успішною, якщо союзники продовжать допомагати Україні”, – зауважив Певкур.

Точну кількість допомоги Міноборони країни не розголошує з міркувань безпеки. Водночас заміщення вартості цього пакету оцінюється на рівні майже €80 млн.

“Російський режим робить ставку на те, що вільний світ відмовиться від підтримки України. Для того, аби розбити помилкові розрахунки російського кримінального режиму, ми повинні надіслати стратегічний сигнал. Ми продовжимо надавати значну і стійку підтримку України, поки Україна не виграє війну. Йдеться не лише про безпеку України, але також естонської, трансатлантичної та глобальної спільноти у цілому”, – додав естонський міністр.

Нагадаємо, днями представники 22 країн взяли участь у роботі коаліції щодо посилення ППО України.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.