Танки, ППО та інша військова допомога: головні заяви Ллойда Остіна на початку “Рамштайну”

Танки, ППО та боєприпаси для України – головне, з чого почав очільник Пентагону на 15-му засіданні у форматі “Рамштайн”. Також Остін зауважив, що Сили оборони “впевнено просуваються вперед в ході українського контрнаступу”. 

Голова Пентагону почав з того, що зовсім скоро до України прибудуть обіцяні танки М1 Abrams. Остін не назвав точної дати, але перші 10 одиниць днями мали стати на озброєння Сил Оборони України.

Друге важливе питання, що обговорюватимуть на 15-му “Рамштайні” – подальше підсилення українського ППО.

Йдеться, зокрема, про такі системи, як Patriot, IRIS-T, HAWK, NASAMS, SAMP/T.

“В останні місяці Росія продовжувала атакувати порти України та її зернову інфраструктуру. Напади Росії продовжують загрожувати глобальній продовольчій безпеці й створюють ризик непотрібних гуманітарних криз по всій планеті”, – сказав Остін.

На його думку, посилення ППО – це шлях до захисту критичної інфраструктури України.

Третє питання, яке порушив міністр оборони США – це необхідність постачання Україні боєприпасів для продовження боротьби, зокрема мова іде про снаряди калібру 155 міліметрів.

Нагадаємо, Данія вирішила передати Україні ще 45 танків – 30 західних Leopard 1 та 15 радянських Т-72. Про це повідомив на 15-му засіданні у форматі “Рамштайн” міністр оборони Данії Троельс Лунд Пульсен.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.