“Через вас – не поважають нас!” – військовий з фронту звернувся до воєнкомів (Відео)

Український захисник, який наразі воює у складі одного з гірсько-штурмових підрозділів, записав відео. У ньому він звертається до службовців територіальних центрів комплектування. На відео, воїн просить так званих “воєнкомів” припинити ловити і бити на вулицях людей.

“Якщо вам дали повістки – просто підіть і роздайте їх. Не треба нахабно нікого ламати і пхати в машину. У нас з вами – однакова форма, а тепер через вас – не поважають нас”, – зауважив воїн.

Нагадаємо, “Військовий кур’єр” неодноразово повідомляв про факти свавільної поведінки службовців ТЦК та СП. Зокрема, як у Черкасах службовці центру комплектування ногами побили чоловіка серед білого дня. А нещодавно у Києві, один з воєнкомів погрожував на вулиці призовнику пістолетом.

Також, наше видання регулярно розповідає про недоброчесний спосіб життя “воєнкомів”. Зокрема, крім сумновідомої історії зі скандальним начальником Одеського обласного ТЦК та СП Борисовим, ми також повідомляли про чималі статки Чернівецького воєнкома полковника Сорокопуда.

У підсумку, після оприлюднення численних фактів свавілля та корупції службовців ТЦК та СП, президент Зеленський три тижні тому дав доручення зняти з посад всіх начальників обласних військкоматів.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.