Журналісти знайшли в Іспанії віллу одеського воєнкома Борисова (Фото)

Видання «Українська Правда» знайшло у іспанському місті Марбелья маєток родини начальника Одеського військкомату Євгена Борисова. Вілла оформлена на матір воєнкома, ринкова вартість маєтку – не менше 3 мільйонів євро.

Крім того, на одній з центральних вулиць Марбельї розслідувачі також знайшли офісне приміщення, яке теж належить родині начальника Одеського ТЦК та СП. Зокрема, цим офісом, згідно іспанського реєстру нерухомості спільно володіють сам воєнком та його дружина:

Крім того, журналістам вдалося дізнатися, що протягом 2023 року родина воєнкома Борисова придбала дорогий позашляховик Land Cruiser 200 вартістю не менше 100 тисяч доларів. Ця дорога автівка записана на тещу воєнкома:

До слова, це вже третє авто родини Борисова, яке вони придбали під час повномасштабного вторгнення. Раніше журналістам стало відомо, що родичі воєнкома стали власниками двох дорогих Мерседесів: Gelendvagen та Viano.

У розмові з журналістами «УП» Борисов спочатку заперечив володіння елітною нерухомістю та дорогими автівками. Втім, коли розслідувачі повідомили йому, що мають виписки з реєстрів, воєнком пояснив, що його дружина займається роздрібним бізнесом і придбала все це майно на доходи від підприємницької діяльності.

Нагадаємо, начальник Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Євген Борисов на початку травня був відсторонений від посади та став фігурантом кримінальної справи.

За даними Державного Бюро Розслідувань, Борисов брав гроші з призовників і за це давав вказівку своїм підлеглим не мобілізувати їх. Проти воєнкома відкрили кримінальне провадження за ч. 5 ст. 426-1 Кримінального Кодексу України (Перевищення військовою службовою особою влади чи службових повноважень). За це йому загрожує до 12 років позбавлення волі. Досудове розслідування щодо нього триває.