Британська розвідка вважає залізницю окупантів пріоритетною ціллю для ЗСУ

Для переміщення військ, техніки, палива та зброї росіяни найактивніше використовують залізницю. Тому залізничні колії та інфраструктура на тимчасово окупованих територіях і в росії можуть стати пріоритетними цілями для ЗСУ.

Про це йдеться у повідомлені британської розвідки в мережі X.

Залізнична логістика становить життєво важливий компонент у підтримці російської агресії в Україні. Крім існуючої мережі залізниць, росіяни будують на тимчасово окупованих територіях нову гілку до Маріуполя. Ймовірно, роблять це для прискорення поставок на Запорізький фронт. Для будівництва рф використовує цивільних підрядників і техніку.

При цьому, нова залізниця входить у сектор обстрілу українськими військовими. Цей та інші важливі залізничні об’єкти, якими користуються окупанти, є вразливим для артилерії, ракет та диверсій.

Нагадаємо, російська влада має намір збільшити бюджет військового відомства на наступний рік на 68% у порівнянні з нинішнім. Витрати сягнуть 10,8 трлн рублів ($110 млрд) – 6% від ВВП країни.

Збільшення витрат на армію свідчить про те, що російське керівництво налаштувалося на довгу війну в Україні. Ймовірно, росія зможе підтримувати цей рівень оборонних витрат у наступному році, але це негативно позначиться на решті економіки, вважають у міністерстві оборони Великої Британії.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.