Бронеавтомобіль “Варта” отримав нове шасі, замість білоруського МАЗу (Відео)

Бронеавтомобіль “Варта”, який виготовляє компанія “Українська бронетехніка”, отримав нове шасі. Раніше він вироблявся на шасі білоруського МАЗ-5443. Втім, через підтримку владою Білорусі збройної агресії рф проти України, виробник “Варти” вирішив відмовитись від білоруського шасі. Про заміну шасі у “Варти”, “Військовому Кур’єру” повідомив керівник “Української бронетехніки” Владислав Бельбас.

“З моменту повномасштабного вторгнення у нас немає жодних стосунків із МАЗом. Наразі ми працюємо одразу над декількома варіантами шасі. І невдовзі ми продемонструємо на якому шасі ми зупинились”, – додав керівник “Української бронетехніки” в розмові з нашим виданням.

Нагадаємо, бронеавтомобіль “Варта” є українською розробкою. Він здатен розвивати швидкість до 90 км/год по шосе, має посилену бронекапсулу V-подібної форми, яка здатна витримувати вибух в еквіваленті до 8 кілограмів тротилу. Крім того, вона захищає водія та десант від бронебійних набоїв калібру 7,62х39мм.

Навесні, як повідомляв “Військовий Кур’єр”, бронеавтомобіль “Варта” зберіг життя українським воїнам. Машина потрапила під обстріл російських окупантів під Бахмутом, вона отримала влучання артилерійського снаряду, серйозно постраждала, але воїни ЗСУ при цьому, залишилися неушкодженими.

Компанія “Українська бронетехніка” – один з найбільших приватних виробників озброєння та військової техніки в Україні. Крім “Варти”, вона виготовляє бронеавтомобіль “Новатор”, міномети та боєприпаси до них, а також, зенітні установки.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.