Бояться українських дронів: росіяни будують загородження навколо Кримського мосту (Фото)

Після декількох невідомих вибухів на Кримському мосту, росіяни вирішили захистити його боновими загородженнями — попередньо це має зупинити надводні дрони.

Про це повідомила низка російських Telegram-каналів, які також оприлюднили фото плавучих загороджень навколо моста. 

Раніше у Москві заявили, що Кримський міст атакували українські надводні дрони, ймовірно, таким чином росіяни прагнуть захиститись від майбутніх атак. Слід зауважити, що така система захисту щонайменше морально застаріла. 

Бонові загородження були актуальними у Першій світовій, коли через фактично відсутню авіарозвідку були популярні “нальоти” торпедних катерів прямо на стоянку флоту противника. 

Крім того, якщо мова йде про дрони-камікадзе, то один з них може зруйнувати бонові загородження, аби решта безпілотників досягли цілі.

До слова, днями українські військові продемонстрували український морський дрон-камікадзе MAGURA V5.  У проморолик включили кадри роботи морського дрона. Зокрема, показали ураження російського військового судна “Іван Хурс”, яке відбулося у травні цього року.

Крім того, нещодавно голова Служби безпеки України Василь Малюк вперше визнав причетність Києва до атак на Кримський міст. Трохи згодом президент Володимир Зеленський заявив, що ЗСУ вважають Кримський міст своєю законною ціллю. 

Нагадаємо, що цього місяця внаслідок невідомих вибухів на Кримському мосту було  зруйновано частину  автодорожнього полотна в напрямку Тамані.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.