Сили оборони відбили наступ росіян біля Авдіївки – ISW

Українським підрозділам вдалося провести успішну контратаку біля Авдіївки, при цьому було зупинено штурм окупантів. Армія РФ зазнала великих втрат. Про це повідомляє Інститут вивчення війни.

“Вчора українські сили здійснили ривок біля Авдіївки. Геолокаційні кадри, вказують на те, що українські сили дещо просунулися вперед біля залізниці на південний схід від Степового (3 км на північний захід від Авдіївки)”, – йдеться в повідомленні.

Оглядачі звертають увагу на заяву так званого російського воєнкора, який стверджував, що Сили оборони України відбили позиції біля залізниці поблизу Степового і контратакували поблизу Авдіївського коксохімічного заводу. 

Окупаційні війська проводили наступальні операції поблизу Авдіївки. Деякі російські джерела повідомляли про просування загарбників на півдні від міста. Але згодом ці заяви довелося спростувати, оскільки окупанти не здобули підтверджених успіхів.

Український Генеральний штаб повідомив, що російські війська безуспішно атакували на південь від Новокалинового (13 км на північний схід від Авдіївки), на схід від Новобахмутівки (9 км на північний захід від Авдіївки), а також поблизу Сєверного (6 км на захід від Авдіївки) та біля Авдіївки.

Російські війська зазнали великих втрат під Авдіївкою і змушені використовувати мобілізований персонал та призовників з-поміж військовослужбовців строкової служби.

Раніше “Військовий кур’єр” повідомляв про те, що успішні операції українських військ на лівобережжі Херсонщини завдають втрат окупантам. Тому російське командування змушене перекидати в цей район підрозділи з інших напрямків.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.