Бійців російських підрозділів “Шторм-Z” кидають в бій після ампутації кінцівок – британська розвідка

Військовослужбовців російських підрозділів “Шторм-Z” повертають до бойових дій із незагоєними ранами та навіть після ампутацій кінцівок. Про це повідомила британська розвідка у мережі Х.

Бойовики “Шторм-Z”, донецьких “ополченців” та групи “Вагнера” раніше теж отримували мінімальне лікування або взагалі не отримували його.

Ймовірно, що в’язні, які складають значну частину підрозділів “Шторм-Z”, порушують дисципліну на місцях дислокації. Також вони часто не мають документів, необхідних для оформлення до військових госпіталів.

Щоб зменшити тиск на перевантажену військову медичну систему, допомогу їм надають лише на рівні військових частин.

Нагадаємо, положення міноборони рф “Про штурмові роти Z” опублікувала OSINT-спільнота Frontelligence Insight. Цим документом міноборони рф закріпило особливий статус підрозділу “Шторм Z”. Він набагато нижчий від інших формувань.

Положення не дозволяє змішувати засуджених зі “Шторм Z” з іншими військовослужбовцями на полі бою і та моргах. Водночас, дозволяє розстріли бійців цього підрозділу. На підготовку ув’язнених до війни відведено лише 10-15 діб. Тренування йдуть у три етапи: від індивідуальної підготовки до злагодження взводів.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.