ЗСУ вибили росіян з важливих позицій біля Авдіївки – Генштаб

Сили оборони провели успішні наступальні штурмові дії біля міста Авдіївка на Донеччині. Населений пункт знаходиться за 12 км від Донецька.

Під тиском українських захисників, росіяни були змушені відступити з позицій, які знаходились південніше від Авдіївки. Про це повідомили у Генеральному штабі Збройних Сил України.

До речі, на днях минула дев’ята річниця визволення Авдіївки від сепаратистів та російських військ. Щоб відзначити цю дату правоохоронці евакуаційної групи «Білий Янгол», ризикуючи життям, підняли поблизу лінії фронту синьо-жовтий стяг.

Також, із сьогоднішнього зведення Генштабу стало відомо, що українські військові продовжують вести наступальні дії південніше міста Бахмут, що, як і Авдіївка, теж на Донеччині. Там окупанти здійснили безуспішні спроби відновити втрачене положення північніше та західніше Кліщіївки та північно-західніше Курдюмівки.

Раніше «Військовий кур’єр» писав, що за даними американського Інституту вивчення війни, Авдіївка розглядалася новою можливою ціллю окупантів.

Такі прагнення з’являлися у росіяни через відсутність успіхів у просуванні на півдні Бахмуту, у той час як ЗСУ провели ряд контратак на південно-західних та північно-західних околицях міста.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.