Бійці тероборони ЗСУ дроном-камікадзе знищили російську самохідну гаубицю “Мста-С” (Відео)

Бійці 103-ї бригади Сил територіальної оборони ЗСУ за допомогою FPV-дрона знищили російську 152-мм самохідну гаубицю 2С19 “Мста-С”.

Відео ураження дороговартісної техніки військові опублікували у соцмережах і додали: “Коли на полюванні оператори ударних дронів 103-ї бригади, вороги розлітаються на всі боки. Цього разу прихопили із собою артилерійську гаубицю”.

“Мста-С” призначена для ураження відкритої і прихованої піхоти, озброєння та військової техніки супротивника. Артилерійська частина 2С19 розміщена на глибоко модифікованому шасі танка Т-72, у конструкцію якого інтегровані вузли та агрегати ходової частини танка Т-80.

Корпус САУ зберіг бронювання танка, проте башта захищена лише від легкого стрілецького озброєння.

Дальність ведення вогню цієї САУ з гарматою 2А64 звичайними снарядами становить 24 км, проте вона може бути збільшена до 29 кілометрів у випадку застосування активно-реактивних боєприпасів.

Нагадаємо, на днях ЗСУ атакували позиції окупантів поблизу села Ялинське Донецької області і знищили САУ 2С19 “Мста-С”. Населений пункт знаходиться південніше Завітного Бажання на Маріупольському напрямку.

Російську САУ 2С19 “Мста-С” виявили оператори роти ударних безпілотників 129-ї бригади ТРО Luftvaffe. Гармату окупантів влучним пострілом знешкодили артилеристи 55-ї бригади.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.