Патрулі волонтерів виставили на захист аеродрому біля Пскова – британська розвідка

У росії організували волонтерські патрулі, які мають запобігати атакам безпілотників на авіабазу “Крести” біля міста Псков. Використання волонтерів, швидше за все, свідчить про брак працівників російських спецслужб. Про це у сьогоднішньому зведенні повідомила британська розвідка.

Ініціатива з волонтерськими патрулями з’явилася після повідомлення про пошкодження транспортних літаків Іл-76 у серпні. Через обмежений радіус дії безпілотників, атаки на базу майже напевно були здійснені з території рф.

До патрулів записалося до 800 громадян. Їх поділять на групи по 50 людей і розосередять по районах. Волонтери будуть патрулювати прикордонні ділянки та критичну інфраструктуру, зокрема, аеропорти та авіабази.

Створення цих добровольчих патрулів безпеки біля міста Псков, ймовірно, діятиме як засіб стримування та забезпечуватиме певний рівень захисту від БПЛА, які керуються в безпосередній близькості від об’єктів ураження.

Та все ж, у розвідці відзначають, що знищити дрон-камікадзе зі стрілецької зброї важко, тому російським силам все одно будуть потрібні системи протиповітряної оборони з можливістю спостереження, як з кінетичними, так і з електронними засобами перехоплення.

Нагадаємо, у ніч на 30 серпня російський Псков атакували безпілотники. Місто знаходиться за 700 км від кордону з Україною, неподалік від Естонії.

Вибухи пролунали на псковському аеродромі “Крести” та Черехінській військовій базі, де дислокувався 104-й гвардійський десантно-штурмовий полк.

На аеродромі нарахували до 10 вибухів. Згоріло щонайменше чотири літаки Іл-76 і один Ту-22. Летовище закрили до з’ясування характеру можливого пошкодження злітної смуги.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.