ЗСУ показали роботу легендарного дрона “Баба-Яга” (Відео)

Серед окупантів ходять легенди про український дрон, адже він дуже ефективно знищує скидами живу силу і техніку загарбників. Оператори Сил оборони показали відео використання українського октокоптера “Баба-Яга” як ретранслятора та носія для FPV дрона-камікадзе.

Використання октокоптера, як носія меншого ударного дрона дає можливість збільшити дальність застосування FPV-дронів до 20-30 км.

Назву для українського вітчизняного октокоптера придумали загарбники. Своє прізвисько в окупантів – “Баба-яга”, дрон-бомбардувальник отримав тому, що використовували його переважно вночі. Важкі БпЛА дещо шумні мотори, тому вдень вони вразливіші.

Але це компенсується бойовою вантажністю. “Баба-Яга” може переносити до 20 кілограмами мінометних мін, спеціальних бомб та інших снарядів.

Серед переваг українського октокоптера і його ціна – близько 20 тисяч доларів. Під час свого “життєвого циклу” дрон встигає зробити в середньому 8-12 бойових вильотів та вразити близько 10 цілей. Серед них і військова техніка окупантів, що коштує мільйони доларів.

Раніше “Військовий кур’єр” писав про те, що під Москвою вибухнув безпілотник.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.