САУ “Богдана” вже виготовляється серійно у кількох модифікаціях

Легендарна українська самохідна гаубиця “Богдана” вже виробляється серійно. Про це в інтерв’ю “Військовому Кур’єру” повідомив Владислав Бельбас – генеральний директор компанії “Українська бронетехніка”. Це підприємство для САУ “Богдана” виготовляє шасі та займається бронюванням її кабіни.

“Так, справді, “Богдана” вже виготовляється серійно. Наша компанія бере участь у цьому проекті. При чому, ця САУ одночасно виробляється у декількох модифікаціях. Це потрібно для збільшення обсягів її виробництва, – заявив Владислав Бельбас. – Скажу більше: наразі проводиться розробка ще кількох модифікацій цієї легендарної гаубиці”, – додав керівник “Української бронетехніки” в розмові з нашим виданням.

Компанія “Українська бронетехніка” – один з найбільших приватних виробників озброєння та військової техніки в Україні. Вона виготовляє бронеавтомобілі “Варта” та “Новатор”, міномети та боєприпаси до них.

Бронеавтомобіль “Варта”


Бронеавтомобіль “Новатор”

В інтерв’ю “Військовому Кур’єру” Владислав Бельбас також розповів про нову версію бронеавтомобіля “Новатор” та коли його отримають українські захисники. А також, чому ним вже зацікавилися покупці за кордоном. Крім того, керівник “Української бронетехніки” повідомив про проект нового самохідного міномету для Сил Оборони України та оновлену версію легендарної бронемашини “Варта”.

Нагадаємо, за допомогою САУ “Богдана”, минулого року українським воїнам вдалося звільнити від російських окупантів острів Зміїний. Докладніше про цю легендарну визвольну операцію ви можете подивитися у спеціальному проекті “Військового Кур’єра”: “Мапи війни”.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.