Іранські об’єкти у вогні: що відомо

Міністерство оборони Ірану заявило, що під час атаки на військовий об’єкт в місті Ісфахан було задіяно три дрони, але жоден із них не досяг цілі. Однак західна розвідка та матеріали з місця подій говорять про інше – Збройним Силам Ірану дали чутливого ляпасу.

Наразі підтверджено чотири вибухи на військовому об’єкті в Ісфахані. Також фігурує інформація про вибухи у Хамадані, Азаршахрі та Шахід Салімі. Однак офіційних заяв та публікацій щодо ситуації в даних населених пунктах немає. При цьому жодна держава світу чи міжнародне озброєне угрупування публічно не взяло відповідальності за удар. Телевізійний канал «Al Arabiya» (базується в ОАЕ, контролюється Саудівською Аравією) поширив інформацію про те, що за атакою БПЛА стоять США та ще одна країна.

Кадр з відео вибуху в Ісфахані

Ізраїльське видання «The Jerusalem Post», посилаючись на власні джерела в західній розвідці, окреслило атаку БПЛА на Ісфахан успішною. Мова йдеться про знищення неназваної перспективної іранської зброї. При цьому незрозуміло, що саме втратив Іран. Це може бути як невстановлена кількість БПЛА, так і знищення балістичних ракет та деяких інших розробок, пов’язаних з прагненням Тегерану отримати ядерну зброю.