ЦАХАЛ проводить військову операцію на території лікарні “Аль-Шифа”

Армія оборони Ізраїлю повідомила про здійснення операції проти угруповання ХАМАС в районі лікарні “Аль-Шифа”. Про це повідомляє пресслужба ЦАХАЛу.

“Сили ЦАХАЛу проводять точну та цілеспрямовану операцію проти ХАМАС у визначеному районі лікарні “Аль-Шифа” на основі інформації розвідки”, – йдеться у повідомленні.

Окрім того, ізраїльські військові повідомляють, що ЦАХАЛ має також медичні команди та людей, які розмовляють арабською мовою. Вони пройшли спеціальну підготовку. Їх залучили, щоб не завдати шкоди цивільним особам, яких ХАМАС використовує як живий щит.

В повідомленні наголошують, що Армія оборони Ізраїлю проводить наземну операцію в Газі, щоб перемогти ХАМАС і врятувати заручників. Ізраїль веде війну з ХАМАС, а не з цивільним населенням у Газі.

Нещодавно ЦАХАЛ попереджав, що використання госпіталю “Аль-Шифа” у військових цілях ставить під загрозу його захищений міжнародним правом статус.

Ізраїльські військові також заявляли, що їм відомо про місце розташування бойовиків на території госпіталю. Рух армії Ізраїлю під час наземної операції у Секторі Газа з 2 листопада і до входу на територію лікарні відбувався досить швидко.

Раніше “Військовий кур’єр” писав про те, що Ізраїль та палестинське угруповання ХАМАС близькі до укладання угоди про звільнення частини заручників, а також п’ятиденне припинення вогню.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.