Звіт ОБСЄ від 9 листопада про ситуацію в районі ООС – порівняльна статистика

За звітом №263/2021 Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ від 9 листопада 2021 року, за попередню добу в Донецькій області зафіксовано 565 порушень режиму припинення вогню, серед них 71 вибух. У Луганській області зафіксовано 114 порушень тиші, у тому числі 21 вибух. СММ також провела оцінку пошкоджень пункту відеоспостереження біля н.п. Гранітне та воронок від вибухів біля н.п. Болотене.

За повідомленнями Збройних Сил України, за добу 8 листопада в районі проведення ООС зафіксовано 5 порушень режиму припинення вогню, 1 з яких із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння (міни 82 мм, АГС та інші гранатомети, великокаліберні кулемети, стрілецька зброя). Втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил не було.

Представництво терористів так званої “ДНР” в СЦКК повідомило про 4 порушення режиму припинення вогню з боку ЗСУ за 8 листопада (2 міни 120 мм, 8 гранат СПГ, 15 гранат АГС, великокаліберні кулемети, стрілецька зброя – всього 25 боєприпасів). Незаконні збройні формування “ЛНР” порушень з боку Об’єднаних сил не зафіксували.

(фото osce. org)