Звіт ОБСЄ від 6 вересня про ситуацію в районі ООС – порівняльна статистика

За звітом №208/2021 Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ від 6 вересня 2021 року, за попередні дві доби в Донецькій області зафіксовано 172 порушення режиму припинення вогню, серед них 11 вибухів. У Луганській області зафіксовано 38 порушень тиші, у тому числі 7 вибухів.

За повідомленнями Збройних Сил України, за добу 4 вересня в районі проведення ООС зафіксовано 2 порушення режиму припинення вогню. У результаті обстрілів один військовослужбовець отримав вогнпальне поранення. Стан його здоров’я – тяжкий.

За добу 5 вересня в районі проведення ООС зафіксовано 4 порушення режиму припинення вогню з боку збройних формувань РФ. Об’єднані сили ЗСУ втрат не мали.

Таким чином, за дві доби 4-5 вересня зафіксовано 6 порушень з боку російських формувань, поранено 1 військовослужбовця зі складу ЗСУ.

Представництво терористів так званої “ДНР” не повідомляло про порушення з боку ЗСУ 4 вересня. За 5 вересня – 1 порушення (5 боєприпасів). Загалом за дві доби – 1 порушення (5 одиниць боєприпасів).

Терористичне угрупування “ЛНР” заявило про відсутність порушень режиму припинення вогню з боку ЗСУ за 4 вересня. За 5 вересня в “ЛНР” зафіксували 1 порушення режиму припинення вогню з боку ЗСУ (3 боєприпаси). Загалом за дві доби – 1 порушення (3 боєприпаси)

Загалом за 4-5 вересня російські бойовики заявили про 2 порушення з боку ЗСУ (8 одиниць боєприпасів).

(фото Слово і Діло)