Звіт ОБСЄ від 2 серпня про ситуацію в районі ООС – порівняльна статистика

За звітом №178/2021 Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ від 2 серпня 2021 року, за попередні дві доби в Донецькій області зафіксовано 66 порушень режиму припинення вогню, серед них 5 вибухів. У Луганській області зафіксовано 39 порушень тиші.

За повідомленнями Збройних Сил України, за добу 31 липня в районі проведення ООС зафіксовано 7 порушень режиму припинення вогню з боку збройних формувань РФ, серед них – 1 проліт БПЛА. Один військовий дістав осколкове поранення. Стан пораненого – середньої тяжкості.

За добу 1 серпня в районі проведення ООС зафіксовано 4 порушення режиму припинення вогню з боку збройних формувань РФ, серед них – 1 проліт БПЛА. Втрат українські війська не мали.

Таким чином, за дві доби 31 липня – 1 серпня зафіксовано 11 порушень з боку російських формувань, одного українського військового поранено.

Представництво терористів так званої “ДНР” повідомило про 2 обстріли з боку ЗСУ 1 серпня (11 боєприпасів). За 31 липня – 3 порушення (27 боєприпасів). Загалом за дві доби – 5 порушень (38 боєприпасів)

Так звана “народна міліція” терористичного угрупування “ЛНР” заявила про відсутність порушень режиму припинення вогню з боку ЗСУ за добу 1 серпня. За 31 липня про порушення не повідомлялося.