Звіт ОБСЄ від 12 серпня про ситуацію в районі ООС – порівняльна статистика

За звітом №187/2021 Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ від 12 серпня 2021 року, за попередню добу в Донецькій області зафіксовано 33 порушення тиші, у тому числі 12 вибухів. У Луганській області порушень режиму припинення вогню зафіксовано не було.

За повідомленнями Збройних Сил України, за добу 11 серпня в районі проведення ООС зафіксовано 8 порушень режиму припинення вогню з боку збройних формувань РФ, у тому числі 1 зафіскований БПЛА. Одного українських військового було поранено, стан його здоров’я – задовільний. Цього ж дня ворожим обстрілом було вбито цивільного мешканця с. Новоселівка Друга.

Представництво терористів так званої “ДНР” повідомило про 4 порушення з боку ЗСУ 11 серпня (25 боєприпасів). Так звана “народна міліція” терористичного угрупування “ЛНР” заявила про 1 порушення режиму припинення вогню з боку ЗСУ за добу 11 серпня. Одного з бойовиків при цьому було поранено. Отже, загалом російські бойовики заявили про 5 порушень з боку ЗСУ за звітний період і про поранення одного бойовика “ЛНР”.

(фото УНІАН)