ЗСУ знищили російський танк Т-90М “розумним”снарядом (Відео)

На Запорізькому напрямку бійці Збройних сил України ліквідували ще один “розпіарений” російський танк Т-90М “Прорив”.

Роботу артилеристів 47-ї бригади зафіксували на відео українські аеророзвідники.

Військові аналітики зазначають, що танк знищили за допомогою артилерійського снаряда 155 BONUS або SMArt 155.

На відео можна помітити, що в кабіні танка розпочалася пожежа, після чого один з окупантів встиг покинути танк. Чи вижила решта екіпажу — невідомо.

Цікаво, що це один з небагатьох втрачених росією Т-90М. Згідно з даними порталу Oryx з минулого року росія втратила лише 23 такі танки, та декілька десятків інших модифікацій Т-90.

Ці танки можна упізнати за характерними контурами оновленої башти, панорамному прицілу з кулеметом та комплексу засобів зниження помітності (КЗЗП) “Накидка”.

Т-90М випускають малими серіями на російському бронетанковому підприємстві “УралВагонЗавод”.

Першу партію цих танків до російської армії передали лише у 2020 році. Російські пропагандисти запевняють, що ці бойові машини отримали значно вищий броньовий захист завдяки принципово новій зварній башті, встановленню протикумулятивних екранів та системи динамічного захисту “Реликт”.

Крім того, навідник танка отримав новий багатоканальний приціл, що забезпечує застосування озброєння у будь-який час доби та метеоумов.

З огляду на те, як легко ЗСУ ліквідують розпіарені “надсучасні” російські Т-90, можна припустити, що поява на в окупантів радянських Т-54/55 не зможе змінити ситуацію фронті.

Проте слід пам’ятати, що навіть радянський мотлох це все проблема — завдяки ним окупанти можуть посилити власні лінії оборони, або ж перетворити Т-54/55 на танки-камікадзе.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.