ЗСУ знищили російську станцію РЕБ далеко за лінією фронту (Відео)

Бійці Сил Спеціальних Операцій (ССО) ЗСУ провели за допомогою безпілотника глибоку розвідку російського тилу на донецькому напрямку. Під час розвідки було виявлено потужний російський комплекс радіо-електронної боротьби Р-330Ж «Житель». Оператори ССО передали координатори російського «Жителя» підрозділами реактивної артилерії ЗСУ. А вони, у свою чергу, точним залпом з системи HIMARS знищили цей комплекс РЕБ окупантів.

Нагадаємо, за останній час, ЗСУ вже не вперше знищують комплекс «Житель». Нещодавно ми повідомляли, як бійці 92-ї бригади також уразили цей комплекс РЕБ поблизу Кремінної.

Російська станція встановлення радіоперешкод Р-330Ж “Житель” є доволі дороговартісним обладнанням. Вона призначена для створення радіоперешкод для мобільного та радіозв’язку, а також здатна придушувати дрони. Станція також може «глушити» системи супутникового зв’язку та навігаційні прилади. Фактично, у радіусі 20-30 кілометрів, «Житель» здатний повністю вивести з ладу радіостанції, безпілотники, навігатори та мобільні телефони. Дана станція є важливим елементом у ворожій системі РЕБ.