ЗСУ знищили російського пропагандиста з кадирівського загону “Ахмат” (Фото)

Під Кліщіївкою у Бахмутському районі на Донеччині українські захисники ліквідували російського пропагандиста Даниїла Сухорукова, який був відомий під прізвиськом “Карлсон”.

Він воював проти українців у складі кадирівського спецзагону «Ахмат», командував там підрозділом БПЛА. Також Сухоруков вів Телеграм-канал, який мав 40 тисяч підписників. У ньому поширював ворожу пропаганду та фейки.

Наприклад, Карлсон пишався фото з російським телепропагандистом Соловйовим. Опублікував його на каналі, закривши своє обличчя. До речі, намагався приховати своє зображення на всіх світлинах, які виставляв раніше. Та це не стало перешкодою для ЗСУ, його знайшли і покарали.

Нагадаємо, нещодавно з’явилися кадри ліквідації російського пропагандиста Михайла Лучіна за допомогою касетного снаряду. Він вів телеграм-канал “Міша на Донбасі” і за сумісництвом був командиром взводу безпілотників одного з військових підрозділів сепаратистів.

Крім того, на відео було зафіксовано момент знищення штурмової групи окупантів, яка намагалася контратакувати позиції 79-ї окремої десантно-штурмової бригади під Красногорівкою. Втім, завдяки вдалим та злагодженим діям аеророзвідки та артилеристів 79 ОДШБр ЗСУ, весь штурмовий підрозділ росіян був знищений

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.