ЗСУ уразили склади з боєприпасами в Криму

Вчора вдень Збройні сили України уразили склади з боєприпасами в тимчасово окупованому Криму. Удар було завдано по базі біля селища Первомайське.

Про це повідомив Стратком ЗСУ.

Первомайське — селище міського типу в Курманському районі Автономної Республіки Крим. Знаходиться на півночі тимчасово окупованого півострова.

Нагадаємо, вчора в Криму в районі міста Євпаторія пролунали вибухи. Перед тим, на півострові було оголошено повітряну тривогу.

Кримські телеграм-канали проінформували, що були влучання у Євпаторії та поблизу Севастополя. У місті поряд з бухтою зафіксували застосування ППО російських військ. Так званий губернатор Севастополя Михайло Развожаєв закликав жителів окупованого півострова перебувати в укриттях і проінформував про успішну роботу.

Одна з ракет, які атакували тимчасово окупований Крим, уразила військову частину в Юхариній балці у Севастополі, повідомляють місцеві канали.

Ще вчора ЗСУ офіційно підтвердили, що уразили командний пункт окупантів біля Севастополя.

Сьогодні у росії підтвердили, що внаслідок ударів по Криму ліквідовано 23 військових. Серед них є високопоставлені офіцери та спецпризначенці. 

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.