ЗСУ вдалось просунутися на Бахмутському напрямку (Карта)

Українські військові на Сході продовжують вибивати ворога з позицій на Бахмутському напрямку. 

На сайті DeepState з’явилась  оновлена мапа, на якій видно як змінилась лінія фронту. 

Зазначається, що бійцям 3 ОШБр вдалося вибити російські війська на  широкій ділянці фронту, поблизу каналу Сіверський Донець – Донбас. 

Крім того, тривають бої біля Оріхово-Василівки та Берхівки. 

Карта боїв на Бахмутському напрямку (Джерело: DeepState)

Зазначається, що внаслідок наступальних дій 2-го штурмового батальйону значних втрат зазнали підрозділи 57-ї бригади рф та загони тюремників “шторм z”. Крім того, ліквідовано склади з російським БК, техніку, зокрема ББМ, танки та артилерію противника.

Важкі бої йдуть не лише у районі Бахмута. Так, на Авдіївській ділянці фронту окупанти посилюють штурми. DeepState зазначає, що росіяни атакують на південь від Первомайського.

Також важкі бої точаться на Запорізькому напрямку, зокрема на лінії від Оріхова до Павлівки. На Сватівському напрямку продовжуються позиційні бої біля Масютівки.

Екскомандир полку “Азов” Жорін заявив, що просування на флангах Бахмута дається нелегко. Росіяни тримають власні позиції — не хочуть ні здаватись, ні втікати.

Нагадаємо, що британська розвідка вважає, що ініціатива на фронті на боці України. Там кажуть, що ЗСУ вдалося відбити російський штурм під Мар’їнкою.