Напередодні контрнаступу ЗСУ шукають слабкі місця в російській лінії оборони — The Economist

Активізація Збройних сил України по всій лінії фронту свідчить, що Київ намагається знайти прогалини у російській лінії оборони.

Видання The Economist наголошує, що Україна місяцями завдавала ударів по російському тилу, а тепер до рф увірвалися бійці з “Російського добровольчого корпусу” та Легіону “Свобода Росії”.

Це так чи інакше змусить Кремль відтягнути війська з окупованих територій, аби захистити власні прикордонні міста. Журналісти переконані, що таким чином Україна “промацує” російську оборону.

Зокрема, в напрямку Великої Новосілки та Новодонецького у Донецькій області фіксуються ознаки нового етапу наступу ЗСУ. Аналітики пояснюють, що тут російська морська піхота була сильно виснажена після серії невдалих штурмів Вугледара.

В той самий час ЗСУ завдають удари в Мелітополі, Токмаку та інших тилових районах окупантів. У виданні кажуть, що Україна “зондує”всю лінію фронту, яка становить понад 1000 км.

Натомість російське командування змушене все більше відволікатись на рейди “Російського добровольчого корпусу” та Легіону “Свобода Росії”.

У сукупності військові дії показують, що після тижнів підготовчих ракетних ударів та інших заходів контрнаступ переходить в нову, більш агресивну фазу бойових дій, яка може посилюватись надалі.

Нагадаємо, що бійцям 3 ОШБр вдалося вибити російські війська на широкій ділянці фронту, поблизу каналу Сіверський Донець – Донбас.

Крім того, британська розвідка вважає, що ініціатива на фронті на боці України. Там кажуть, що ЗСУ вдалося відбити російський штурм під Мар’їнкою.