ЗСУ показали рідкісний американський тягач HEMTT A4 (Відео)

Збройні сили України мають у своєму розпорядженні рідкісні тягачі HEMTT A4 Light Equipment Transporter.

Американська машина створена щоб доповнити інші, масивніші тягачі цього класу, возити причепи, різноманітні MRAP та сімейство ББМ на базі Stryker. Також трал оснащений комплектом додаткової броні B-kit.

Один із таких автомобілів помітили на дорозі неподалік від фронту. Відео з ним опублікували у мережі.

HEMTT (Heavy Expanded Mobility Tactical Truck) важка тактична вантажівка з підвищеною мобільністю. Це машина, яка може перевозити 9100 кг.

Випускаються вони у різних конфігураціях: бортова вантажівка, машина з підйомно-транспортним устаткуванням, цистерна, сідловий тягач, транспортно-заряджальна машина.

Захист автомобілів HEMTT А4 виконаний у вигляді стандартизованих комплектів навісної броні, що встановлюється за потреби. Кабіна має вбудоване бронювання дна. У деяких моделях передбачене кріплення під кулемет, куди встановлюється комплект захисту стрільця.

Нагадаємо, нещодавно ЗСУ отримали на озброєння унікальний бронестранспортер-амфібію OT-64 SKOT. Він розрахований на двох членів екіпажу та має 18 місць для десанту. Моделі OT-64A і SKOT-2A можуть перевозити ще 10 бійців додатково.

Ця машина відрізняється надійністю, мобільністю та головне – здатна діяти, як на суші, так і на воді . Це зробило її популярною серед військових формувань, яким потрібно було реалізовувати операції зі швидкого прориву оборони противника. Такий транспортер стане особливо в нагоді нашим військам на Херсонському напрямку контрнаступу.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.