1797613048

ЗСУ почали використовувати модернізовані БМП-1 з дистанційно керованими бойовими модулями (Відео)

Українські військові почали використовувати модернізовану БМП-1 з новим дистанційно керованим бойовим модулем.

Відео з’явилось на телеграм-каналі NMFTE.

Новий модуль був розроблений українською “Промінтекс” та почав постачатись військовим після початку повномасштабного вторгнення росіян. Про це повідомив канал BTVT.INFO.

Модуль озброєний стабілізованою 30-мм автоматичною гарматою 2А72, кулеметом ПКТ калібру 7,62 мм та автоматичним гранатометом КБА-117.

Розробка також передбачає наявність протитанкового ракетного комплексу “Бар’єр” з двома ракетами. На відео їх не видно. Пускові для ракет можуть бути відсутні для спрощення конструкції.

Усі складові частини озброєння та боєкомплект розміщені всередині бойового модуля над корпусом бойової машини, робоче місце оператора може розташовуватись у будь-якому місці машини.

Озброєння модулю стабілізоване системою врівноважування та спеціальною фермою з використанням комплекту противаг у вигляді гойдалок. Заявлено, що завдяки прийнятим заходам стабілізація та кучність вогню були покращені на 25%.

Замість кількох люків обслуговування застосований один, що істотно покращує доступ до озброєння. Також це зменшує собівартість обладнання.

У новому модулі змінено конструкцію маски озброєння, що дозволяє посилити бронезахист.

Нагадаємо, компанія devDroid разом з військовими Національної гвардії України провели випробування бойового модуля ТГП, який має дистанційне керування. На відео, яке опублікували розробники, оператор з пультом керуює туреллю. Турель влучно вражає цілі на відстані до 500 метрів.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.