Вибиті вікна та пошкоджена стеля: наслідки вибуху на військовому заводі під Москвою (Відео, Фото)

Внаслідок вибуху на Загорському оптико-механічному заводі, який виробляє оптику для військових потреб, щонайменше у сотні навколишніх квартир вибило шибки, віконні рами, а подекуди навіть пошкодило стелю. 

Росіяни публікують фото та відео з прилеглих до заводу районів. Вибухова хвиля не тільки вибила вікна, а й навіть пошкодила стелю у найближчих офісах. 

Попередньою причиною вибуху росіяни назвали детонацію феєрверків, які зберігались на складі підприємства в орендованому приміщенні. 

Місцева влада заявила, що внаслідок інциденту постраждало щонайменше 20 осіб. Крім того, російські рятувальники розпочали розбирати завали ангару, де відбувся вибух. 

Деякі російські ЗМІ повідомляють. що перед вибухом у  районі помітили невідомий безпілотник. Російська влада все заперечує – кажуть, що вибух стався суто з технічних причин.

Слід зауважити, що одне з найстаріших підприємств оптичної галузі у РФ. Завод виробляє, зокрема, оптичні авіаційні приціли, теплопеленгатори, головки самонаведення, станції лазерного виявлення, спостережні прилади, а також прилади нічного бачення, біноклі та ін.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.