ЗСУ ефектно розтрощили базу російського штурмового батальйону (Відео)

Біля Авдіївки на Донеччині Збройні сили України ефектно зруйнували базу російського штурмового батальйону. Ймовірно, окупантів атакували двома керованими авіаційними бомбами JDAM.

За попередніми даними, в будівлі розташовувалися мобілізовані з Сибіру.

На відео, яке українські військові опублікували у соцмережах, видно потужний вибухи, після якого будівля “склалась”. Російські воєнкори розповідають про два прильоти. Нібито українські воїни дочекались окупантів, які прийшли витягати своє майно і поранених з-під завалів, та завдали другого удару.

Нагадаємо, нещодавно збройні сили України знищили базу росіян у Соледарі на Донеччині також високоточною авіабомбою JDAM.

JDAM – це обладнання на основі технології GPS, які перетворюють звичайні авіабомби на керовані боєприпаси. JDAM-ER – це покращена версія базових боєприпасів.

Їхня дальність польоту становить 72 км, але в залежності від висоти та швидкості польоту літака, може зростати до 80 км. Така авіабомба забезпечує не лише точне ураження цілі, а дозволяє здійснити скидання цієї бомби поза межами дії російських ЗРК.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.