ЗСУ бракує засобів для нових атак – британська розвідка

Лінія фронту в Україні змінюється дуже поступово. Силам оборони доводиться проходити через потужні укріплення з великою кількістю ворожої піхоти і зброї. При цьому, українці мають обмежені засоби для початку атак на нових ділянках фронту.

Про це повідомляє британська розвідка у Твітері.

Українські війська поступово звільняють території від росіян вздовж річки Мокрі Яли на межі Донецької та Запорізької областей. Зокрема, відбили село Урожайне, де були добре укріплені позиції окупантів.

Водночас, окупанти продовжують атакувати у районі міста Куп’янськ на Харківщині. Всі їхні спроби – безуспішні.

Нагадаємо, перед звільненням Урожайного, ЗСУ провели успішний наступ із села Старомайорське, яке звільнили наприкінці липня. Українські військові активно працювали над знищенням логістики ворога артилерією на тому напрямку.

Зараз військові закріплюються на рубежах Урожайного, яке знаходиться майже на межі із Запорізькою областю. У тому ж районі ведуть наступальні дії у напрямку сусіднього села Завітне Бажання.

Про запеклі бої і деякі успіхи ЗСУ повідомляли також військові, які воюють у районі села Роботине Оріхівського району Запорізької області. Зокрема, там було збито російський гелікоптер Ка-52.

До речі, тиждень тому британська розвідка повідомляла, що повітряно-десантні війська рф перемістилися з Херсонщини у район Оріхова Запорізької області, де 70-й та 71-й мотострілецькі полки армії рф виснажилися у важких боях. Цим переміщенням десантників, окупанти послабили позиції на лівому березі Дніпра у Херсонській області.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.