Позиції росіян на Херсонщині послабились – британська розвідка

Повітряно-десантні війська рф перемістилися з Херсонщини у район Оріхова Запорізької області. Цим послабили позиції окупантів на лівому березі Дніпра у Херсонській області.

Про це повідомляє британське розвідувальне відомство у соцмережі Х, раніше відомій, як Twitter.

70-й та 71-й мотострілецькі полки армії рф виснажилися у важких боях на лінії зіткнення у Запорізькій області. Ці частини входять у 58-у загальновійськову армію, яка вела бойові дії проти ЗСУ з 4 червня 2023 року. Вчора командира 58-ї армії звільнили, ймовірно, через те, що він наполягав на відведенні його підлеглих з фронту на відновлення.

Щоб посилити розбиті полки росія, ймовірно, передислокувала підрозділи з Херсонської області на Оріхівський напрямок Запорізької області. Можливо, це дасть змогу окупантам утримати тамтешню лінію фронту

Скоріш за все, перекидання військ ослабить оборону окупантів в районі лівого берега Дніпра на Херсонщині. Це полегшить виконання завдань для українського десанту, який намагається закріпитись там.

Нагадаємо, днями ЗСУ вже здійснили успішний рейд на території ослабленого лівобережжя Херсонщини. Їм вдалося вигнати окупантів із позицій біля села Козачі Лагері Херсонської області.

Так звані російські воєнкори активно обговорювали втрату села у соцмережах. За їхніми даними, спочатку населений пункт покинули російські десантники. Їх замінили менш підготовленими мобілізованими, які здали позиції.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.