ЗСУ вперше показали знищення ворожої цілі з наземного безпілотника (Відео)

Бійці 5-ї окремої штурмової бригади ЗСУ вперше показали відео, де зафіксовано знищення ворожої цілі з наземного безпілотника. Українські інженери давно розробляли та випробовували подібні бойові технології. Тепер їх перевірили військові в реальних бойових умовах.

Нещодавно воїни 5-ї бригади представили дистанційно керовані турелі, які отримали їхні підрозділи. Така техніка дає змогу керувати вогневим ураженням з закритої позиції.

Цього разу українські бійці показали бойове застосування іншої техніки – турель, що пересувається на керованій колісній платформі. До зони виконання завдання наземний безпілотник доставив оператор, але далі машина змінює ситуацію на полі бою, зменшуючи загрозу для життя воїнів.

Це перше зафіксоване українськими військовими знищення ворожої цілі з наземного безпілотника. Дрон атакував ворожу позицію у справжніх бойових умовах. Раніше такі відео знімали на полігонах.

“Бойовий дрон під керуванням професійних бійців 5-ї ОШБр розбирає ворожу позицію. Фантастичне майбутнє вже настало” – прокоментували своє відео автори.

Це перше зафіксоване українськими військовими знищення ворожої позиції з наземного безпілотника. Дрон атакував ворожу позицію у справжніх бойових умовах. Раніше подібні відео знімали на полігонах.

Ймовірно, на відео потрапив вітчизняний дрон Ironclad, обладнаний тепловізійною камерою та бойовою туреллю “Шабля М2”: його швидкість – до 20 кілометрів; має броньований панцир, та дистанційне керування. Цю модель почали випробовувати в рамках окремих задач Сил оборони у вересні цього року.

Нагадаємо Компанія devDroid разом з військовими Національної гвардії України провели випробування бойового модуля ТГП, який має дистанційне керування.

Раніше “Військовий кур’єр” писав про те, як бійці ТрО почали використовувати турель “Тарантул”, яка дозволяє дистанційно управляти кулеметом.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.