Президент Естонії закликав зняти обмеження щодо зброї для України

Алар Каріс закликав зняти обмеження щодо зброї для України та оголосив, що Естонія виділить Україні допомогу в розмірі 1,2 млрд євро до 2027 року.

Про це він заявив на спільній пресконференції з Президентом України.

“У рамках ЄС ми вже надали Україні підтримку в розмірі близько 5 млрд євро. Цю підтримку потрібно продовжувати. Довгостроковий внесок Естонії до 2027 року буде становити 1,2 млрд євро. Україна потребує більшого і кращого озброєння”, – наголосив Алар Каріс.

Він додав, що ЄС має зняти обмеження щодо зброї для України та збільшити виробництво. Це необхідно зробити для того, аби Україна отримала все необхідне “не завтра, а вже сьогодні”.

“Наші дії мають бути спрямовані на те, щоб запобігти будь-якій агресивній війні у Європі в майбутньому. Україна матиме підтримку від Естонії стільки, скільки буде тривати війна”, – додав Президент Естонії.

Він також зазначив, що Естонія щороку надаватиме Україні 0,25% від оборонного бюджету країни.

“І ми закликаємо всіх надавати Україні стільки допомоги, скільки вони можуть, аж допоки Росія зупинить свою війну”, – наголосив Каріс.

Раніше “Військовий кур’єр” повідомляв про те, що протягом наступних чотирьох років Естонія продовжить надавати підтримку Україні. Вона складатиме 0,25% внутрішнього валового продукту країни.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.