“Вагнер” створює військову поліцію, яка ловитиме бійців російської армії

ПВК Пригожина продовжує боротьбу з російським міністерством оборони — найманці планують створити власну військову поліцію.

Про це вже пишуть у російських ЗМІ. Наразі ПВК шукає колишніх силовиків, які погодяться служити на окупованих територіях України.

У Пригожина своїх намірів не приховують — оголошення про найм колишніх працівників ОМОНа, СОБРа та ГРОМа публікують просто на сторінках ПВК “Вагнер” в російській соцмережі ВК. Там додають, що робота орієнтована на затримання та оперативні і комендантські функції.

У самій ПВК кажуть, що хочуть створити “комендантський полк”, який стане військовою поліцією. Там уточнили, що працювати доведеться як з найманцями, так і з регулярними військовими.

Зокрема, найманці слідкуватимуть за поведінкою бійців, щоб ті не порушували правил компанії. У ПВК скаржаться, що “міноборонівці” постійно пиячать, тож у них всі є всі повноваження, щоб затримувати військових.

Нагадаємо, що міністр оборони росії Сергій Шойгу підписав указ, який зобов’язує добровольців та найманців укласти контракт із Міністерством оборони до 1 липня.

Натомість ватажок бойовиків ПВК “Вагнер” Євген Пригожин відмовився підкорятися указу міністра оборони Сергія Шойгу — каже, що його бійці не підписуватимуть контракти з Міноборони.