Україна розпочала спільну оборонну діяльність з 4 країнами – Зеленський

Щоб створити арсенал для захисту і зупинити російську агресію Європа потребує спільного виробництва зброї. Про це заявив президент України Володимир Зеленський, на щорічній національній конференції Швеції “Суспільство та оборона”.

Президент України наголосив, що російські агресивні амбіції можуть зупинитися лише там, де є достатня сила, щоб їх зупинити.

“Україна вже почала спільну оборонну діяльність із Туреччиною, Румунією, Польщею, Великою Британією. Маємо відповідні домовленості з Чехією, Сполученими Штатами та Німеччиною. І звичайно, наша пропозиція для вас – працювати разом, виробляти разом, зміцнюватись разом”, – сказав він.

За його словами, стала одним із вагомих європейських донорів безпеки. Водночас прагнення – це можливість спиратися на найкращу зброю та техніку, які є у світі.

Володимир Зеленський також зауважив, що спільне виробництво зі Швецією для України є пріоритетом.

Нагадаємо, місяць тому у США представники українських міністерств оборони та стратегічних галузей промисловості підписали з Пентагоном Меморандум про співробітництво щодо спільного виробництва та обміну технічними даними

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.