Цей тиждень російсько-української війни (22 березня) – Defense & Security Monitor

Заява “Ісламської держави” про теракт у “Крокусі” правдоподібна, – Reuters

У повідомленні, розповсюдженому через інтернет, “Ісламська держава” називає напад “оперативною дією”, яка була здійснена на політичному форумі, який проходив у торговельному центрі “Крокус”.

“Ісламська держава” також називає чотирьох загиблих “невірними” і закликає своїх прихильників продовжувати боротьбу проти “російської агресії”.

За словами представника російського МВС, поліція повідомляє про напад на торговельний центр “Крокус” у Москві, але поки немає підтвердження про те, що за ним стоїть “Ісламська держава”.

Інформація про теракт у “Крокусі” викликала занепокоєння в уряді Росії, який вже відповів на напад за допомогою спеціальної операції і висловив співчуття родинам загиблих.

“Ісламська держава” – терористична організація, яка пропагує радикальний іслам і відома своїми жорстокими діями по всьому світу. Наразі вона контролює території в Сирії та Іраку, але останнім часом активізувала свою діяльність і в Європі.

Напади на цивільних громадян є одним з основних методів терористичної групи для привернення уваги до своїх цілей та створення хаосу і паніки серед населення. За останні роки “Ісламська держава” взяла на себе відповідальність за кілька подібних нападів по всьому світу, що підтверджує правдоподібність її заяви про напад у “Крокусі”.