Skaprskyting med NSM fra korvetten KNM Gnist utenfor Andøya / Live fireing with NSM missile from corvette HNoMS Gnist outside Andøya in Northern-Norway

Ця нікчема Путін добу мовчав: Зеленський відреагував на теракт у Москві

Президент України Володимир Зеленський засудив теракт, що стався у Москві, і висловив співчуття російському народу. Він також нагадав про безпосередню відповідальність Росії за підтримку тероризму.

“Ця нікчема Путін добу мовчав, не засуджував теракт у Керчі, а тепер раптом збурився від запитання, чому Україна не засуджує теракти на своїй території. Нагадаю, що саме Росія підтримує терористів на Донбасі і в Криму”, – написав Зеленський у своєму Twitter.

Він також зазначив, що Україна завжди засуджує будь-які акти тероризму, незалежно від їх місця вчинення.

“Нам не потрібно бути гідними у ваших очах, ми гідні лише у своїх. І ми будемо гідними у наших засудженнях терактів, у нашій боротьбі з російським тероризмом”, – додав Зеленський.

Нагадаємо, що 19 березня, в Москві стався теракт, в результаті якого було вбито 9 людей. Згідно з офіційною версією, нападник влаштував вибух в пасажирському вагоні метро. Раніше, в жовтні 2018 року, у Керчі стався теракт у коледжі, в результаті якого загинули 21 людина. Російські влади висунули версію про теракт, проте багато експертів підозрюють, що це був інцидент з власної недбалості.