В Самарі на території стратегічного заводу РФ сталася велика пожежа (Відео)

На території стратегічного заводу в Самарі сталася велика пожежа. На підприємстві виробляли спеціальні підшипники для авіаційної й космічної промисловості росії.

Над російським містом Самара видно стовп густого чорного диму. Місцеві телеграм-канали повідомляють, що на заводі загорівся резервуар з мастилом.

Приміщення заводу на площі 1000 квадратних метрів горять уже кілька годин. Наслідки пожежі намагаються подолати понад 100 оперативників і майже 40 пожежних машин. Дим здіймається в отворах підлоги одного з цехів. Пожежники не ризикують спускатися у підвал виробничого приміщення, заповненого маслом.

Самарський завод був одним з найбільших у світі виробників конічних, циліндричних і сферичних роликових підшипників діаметром 19-4500 мм.

Колись тут виготовляли деталі для радянських танків. З кінця 1990-х років завод спеціалізувався на виробництві спеціальних підшипників для російської авіації й космічної промисловості.

У 2003 році підприємство, ніби то, збанкрутувало. Деякі цехи було закрито, але певні виробничі потужності функціонують до нинішнього часу.

Нагадаємо, вчора вибух стався на Курганському машинобудівному заводі. Підприємство знаходиться у обласному центрі Курган, що входить до Уральського федерального округу росії. Завод спеціалізується на виробництві військової техніки.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.