В Росії стався вибух на заводі, який виробляє військову техніку

На Курганському машинобудівному заводі у рф стався вибух. Підприємство знаходиться у обласному центрі Курган, що входить до Уральського федерального округу. Завод спеціалізується на виробництві військової техніки.

За офіційними даними, під час зварювальних робіт у цеху зі збирання паливних баків для бойових машин піхоти стався вибух парів гасу. Постраждали два співробітники заводу. З опіками різних ступенів їх доставили до місцевої лікарні.

На заводі відбулася пожежа, яку загасили силами рятувальних служб.

ПАТ “Курганмашзавод” – це єдиний у росії завод, який спеціалізується на виробництві бойових машин піхоти й транспорту на їх базі. З 2019-го входить до складу АТ НВО “Високоточні комплекси” державної корпорації країни-агресора “Ростех”.

Завод у місті Курган перебуває під санкціями Євросоюзу, США, Канади, Швейцарії, Японії, України, Австралії. Нової Зеландії.

Нагадаємо, минулої ночі безпілотник атакував Рідкінський хімічний завод у Тверській області рф. Місцеві чули сильні вибухи.

Російські офіційні джерела повідомили, що дрон прилетів о 5 годині і його нібито збили. Уламки безпілотника впали на території заводу і пошкодили склад, який орендує компанія “НВЦ Спецнафтопродукт”.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.