ЦАХАЛ не припинить знищення терористів попри загрозу для заручників – The Times of Israel

Ізраїль завдаватиме ударів по ХАМАС у Газі, попри загрозу для життя заручників. Про це повідомляє The Times of Israel із посиланням на високопосадовця.

Джерело стверджує, що ізраїльські військові атакуватимуть терористичні об’єкти в секторі Газа з великою силою. “Якщо Ізраїль матиме точну розвідувальну інформацію про місцеперебування ізраїльських заручників, він, звичайно, утримається від нападу саме в цьому конкретному місці”, додає The Times of Israel.

Такою була відповідь на заяву спікера угруповання ХАМАС, що бойовики будуть страчувати цивільних ізраїльських заручників у випадку наступу Ізраїля на Газу.

Наразі наземна операція Армії Ізраїлю триває. Ізраїль продовжує завдавати авіаударів по місцях дислокації терористичного угруповання.

Нагадаємо, бойовики угруповання ХАМАС завдали удару по Єрусалиму. Ізраїльські ЗМІ повідомляють про приліт у мечеть.

Раніше “Військовий кур’єр” повідомляв про те, що Армія Ізраїлю оголосила, що повернула під свій контроль усі райони на півдні країни, які були захоплені палестинськими бойовиками ХАМАС. У Тель-Авіві заявили, що наступним кроком стане повне знищення цього палестинського угрупування.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.