В Криму зростає незадоволення окупаційною владою – ЦНС

Жителі Криму незадоволені окупаційною владою. Московські куратори зауважили, що рівень підтримки проросійської влади мешканцями тимчасово окупованого Криму знижується. Відповідно до результатів соціологічних досліджень, які замовляла адміністрація Путіна, на півострові різко зростають антиросійські настрої. Про це повідомляє Центр національного спротиву.

“Гауляйтер Криму Сергій Аксьонов мав проблеми з кремлівськими кураторами. На свій захист він надав “аналітичну” доповідь до Москви щодо причин зростання антиросійських настроїв. Ключовою причиною він виділив економічну. Зокрема – це вплив західних санкцій, наслідком яких стало зростання цін в аптеках та на товари першої необхідності”, – йдеться в повідомленні.

Але дефіцит деяких ліків пов’язаний з тим, що медичне забезпечення надається передусім пораненим окупантам у шпиталях.

Також внаслідок підтримуваної окупаційною владою мобілізацію, на півострові зафіксували дефіцит робочої сили. Наприклад у сільськогосподарському секторі, дефіцит робочої сили складає 77%, зазначає ЦНС.

Раніше “Військовий кур’єр” писав про те, що російські загарбники розмістили 140 літаків і гелікоптерів в окупованому Криму. Вони знаходяться у досяжності ракет Storm Shadow.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.